JIKA
EN CZ

Texty

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

14. 1. 2020

Jika: Vyberte umyvadlo na míru vašim potřebám

Jika: Vyberte umyvadlo na míru vašim potřebám Umyvadlo je srdcem koupelny. Odehrává se u něj většina aktivit, proto musí vyhovovat vysokým nárokům na pohodlí a kvalitu. Navíc plní estetickou úlohu a dodává koupelně atmosféru. Přinášíme rady a tipy, na co se při výběru umyvadla zaměřit, aby dodalo vaší koupelně jedinečný vzhled a současně vyhovovalo potřebám všech členů vaší rodiny.

Stáhnout fotografie, texty
22. 11. 2019

Jika: Baterie nejen jako designový prvek

Jika: Baterie nejen jako designový prvek Vodovodní baterie plní v koupelně nejen praktickou úlohu, ale jsou také nepřehlédnutelným designovým prvkem. Pokud zařizujete novou koupelnu, nebo rekonstruujete stávající, máte na výběr z celé řady moderních stylů. Vedle vzhledu, který je ale jen jedním z parametrů, byste při výběru měli sledovat i další důležitá kritéria. „Při výběru baterií je dobré zaměřit se také na technologie, které šetří vodu, a materiály a provedení, které zaručují dlouhodobou životnost,“ radí Ingrid Hubáček, marketingová manažerka společnosti Laufen CZ, pod níž spadá i česká značka Jika. Jak tedy baterii vybrat?

Stáhnout fotografie, texty
22. 10. 2019

Jika: Koupelnový nábytek - praktický pomocník i designový prvek

Jika: Koupelnový nábytek - praktický pomocník i designový prvek Koupelna je místo, kde začínáte svůj den, a proto během ranního shonu potřebujete mít vše po ruce. Zároveň je také místem, kde rádi relaxujete a užíváte si svůj čas pro sebe. Pokud právě zařizujete novou koupelnu, možná přemýšlíte, jak dosáhnout harmonie mezi funkčním a stylovým vybavením. Zásadní je výběr vhodného nábytku s dostatkem úložného prostoru a spíše jemnými, elegantními liniemi, jež prostoru dodají útulný vzhled. Na příjemný minimalistický styl sází i česká značka koupelnového vybavení Jika, jejíž nábytek propojuje praktické prvky s jedinečným designem.

Stáhnout fotografie, texty
10. 9. 2019

Jika: Tři tipy, jak z koupelny vytvořit příjemné relaxační prostředí

Jika: Tři tipy, jak z koupelny vytvořit příjemné relaxační prostředí Koupelna je místem, ve kterém snad každý z nás začíná svůj den a trávíme v ní nemalé množství času. Dávno již neplatí, že by měla být jen praktickou a často také technickou místností. Naopak, měla by být příjemným relaxačním místem, kde si odpočineme a můžeme ze sebe smýt starosti a stres všedních dní. Jak docílit toho, aby taková byla i vaše koupelna? Česká značka Jika pro vás připravila tři užitečné tipy.

Stáhnout fotografie, texty
8. 8. 2019

Jika: Češi a nákup koupelnového vybavení – prodejny jsou stejně důležité jako internet

Jika: Češi a nákup koupelnového vybavení – prodejny jsou stejně důležité jako internet Zařizování koupelny nebo rekonstrukce té stávající potká alespoň jednou za život každého. Jak Češi produkty do koupelny vybírají, kde je nakupují a jaké jsou jejich preference? Odpovědi na tyto otázky zjišťoval v rámci svého průzkumu český výrobce koupelnového vybavení Jika. Průzkum byl realizován mezi Čechy, kteří rekonstrukci provedli v posledních 5 letech a těmi, kteří ji v dohledné době plánují.

Stáhnout texty
4. 7. 2019

Jika: Zařizujete koupelnu? Načerpejte inspiraci

Jika: Zařizujete koupelnu? Načerpejte inspiraci Designu koupelny je věnovaná stále větší a větší pozornost. A není divu. Relaxační prostory, kde řada z nás po celém dni odpočívá, si ji opravdu zaslouží. Důležité je, aby působily harmonicky, ať už patříte mezi příznivce minimalismu, přírodních dekorů nebo třeba retro stylu. Inspiraci, jak si koupelnu zařídit, přináší česká značka Jika, která nabízí kompletní vybavení od keramiky, přes doplňky až po obklady a dlažbu.

Stáhnout fotografie, texty
24. 5. 2019

Na výlet se značkou Jika za zážitky i koupelnovým vybavením

Na výlet se značkou Jika za zážitky i koupelnovým vybavením Léto a s ním prázdniny a období dovolených už je za dveřmi a spolu s ním přichází také ideální čas vyrazit na výlet. Značka Jika přináší několik tipů, které byste při toulkách po našich končinách rozhodně neměli vynechat. Čekají vás totiž nejen krásné zážitky, ale setkáte se také s více i méně tradičními koupelnami vybavenými touto českou sanitární keramikou. Na seznam míst, která byste určitě měli navštívit, si proto připište stanici Nižbor, kde najdete nejmenší koupelnu ve střední Evropě, nebo vilu Tugendhat, do níž tradiční znojemská keramička dodala repliky dobové sanitární keramiky.

Stáhnout fotografie, texty
16. 5. 2019

Jika radí, jak zvládnout jarní úklid koupelny

Jika radí, jak zvládnout jarní úklid koupelny Spolu s příchodem jara čeká většinu z nás velký úklid celé domácnosti. Prostory koupelny a toalety nejsou žádnou výjimkou a jejich úklid má navíc svá pravidla. Na vanách, umyvadlech, toaletách nebo sprchových koutech mnohdy bývají povrchy, které vám údržbu mohou usnadnit, ale nešetrným zacházením a špatně zvolenými čisticími prostředky je můžete poškodit. Abyste úklid zvládli co nejpohodlněji, vyzkoušejte tipy a triky, které doporučuje česká značka koupelnového vybavení Jika.

Stáhnout fotografie, texty
29. 4. 2019

Značka Jika rozšiřuje sérii Lyra Plus

Značka Jika rozšiřuje sérii Lyra Plus Nestárnoucí série Lyra Plus značky Jika se v letošním roce dočkala rozšíření o zbrusu nová umyvadla v moderním hranatém provedení a nový koupelnový nábytek Lyra Plus VIVA. Novinkou je také závěsný klozet s technologií rimless.

Stáhnout fotografie, texty
24. 4. 2019

Novinky značky Jika nadchnou nadčasovým designem

Novinky značky Jika nadchnou nadčasovým designem Česká značka koupelnového vybavení Jika uvádí v letošním roce na trh hned několik novinek. Série Mio, která je oblíbená pro svůj příjemný harmonický design, přichází s novou řadou nábytku a umyvadel Mio-N. Ta byla navržena ve spolupráci s architektem Michalem Janků v souladu s designem celé série a s maximálním důrazem na kvalitu.

Stáhnout fotografie, texty