JIKA
EN CZ

Texty

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

13. 11. 2018

Laufen CZ podporuje nadějné studenty designu

Laufen CZ podporuje nadějné studenty designu Laufen CZ podporuje mladé designéry v jejich tvorbě. Díky lokální výrobě si mladí studenti mohou své designové kousky nechat vyrobit podle vlastního návrhu. Dostanou tak jedinečnou příležitost realizovat svou práci a vidět výsledek své snahy. „Laufen CZ podporuje nadějné návrhy, které následně přivede do hmatatelné podoby. Může se i dokonce stát, že odborná veřejnost bude z výrobku natolik nadšena, že vznikne dlouhodobá spolupráce jako v případě umyvadla Džber, které se stalo součástí stále kolekce,“ říká Iva Šedivá, marketingová specialistka značky JIKA a představuje studentskou práci umyvadlo Diamant, která letos vznikla ve znojemské keramičce.

Stáhnout fotografie, texty
18. 10. 2018

Jika: Vana nebo sprchový kout? Dilema při zařizování nové koupelny

Jika: Vana nebo sprchový kout? Dilema při zařizování nové koupelny Při zařizování nové koupelny stojí většina z nás před rozhodnutím, zda je lepší zvolit vanu nebo sprchový kout. Ne každý si totiž může kvůli nedostatku místa dovolit obojí. Určit, která varianta pro vás bude ta pravá, však nemusí být úplně jednoduché, obzvlášť pokud se v domácnosti sejdou milovníci dlouhých koupelí s příznivci osvěžujících sprch. Jaké výhody nabízí vana a jaké sprchový kout a co zohlednit při jejich výběru?

Stáhnout fotografie, texty
16. 10. 2018

Jika partnerem projektu Domestos pro školy. První rekonstrukce jsou již hotové

Jika partnerem projektu Domestos pro školy. První rekonstrukce jsou již hotové Tradiční česká značka Jika se stala součástí 4. ročníku projektu Domestos pro školy, jehož cílem je pomoci mateřským a základním školám zlepšit úroveň sociálního zařízení. Jika do soutěže věnovala poukazy na zboží v celkové hodnotě 400 000 Kč. Čtvrtý ročník projektu Domestos pro školy odstartoval již v červnu 2017 a první rekonstrukce školních zařízení byly hotové začátkem podzimu 2018.

Stáhnout fotografie, texty
13. 9. 2018

Jika: Připravte se na rekonstrukci koupelny

Jika: Připravte se na rekonstrukci koupelny Pokud jste majiteli starší koupelny a její vybavení a vzhled vám už nevyhovují, čeká vás zřejmě ne zcela lehký úkol, rekonstrukce. Když si ale připravíte dobrý plán, můžete ji zvládnout s minimem stresu. Klíčem k dosažení vytouženého výsledku je nic neuspěchat a vše řádně promyslet, od stylu až po množství úložných prostor.

Stáhnout fotografie, texty
8. 8. 2018

Trendy v koupelnovém nábytku – minimalismus a čisté linie

Trendy v koupelnovém nábytku – minimalismus a čisté linie Nábytek je nepostradatelnou součástí každé koupelny. Nejen, že vám pomůže ukrýt vše, co nemá být na očích, ale při správném výběru může také perfektně doladit a podtrhnout styl koupelny. Aktuálním trendům stále vládne minimalismus a čistý design. Populární jsou závěsné skříňky, které kromě moderního vzhledu nabízí také praktická řešení. Mezi barvami u koupelnového nábytku dominuje neutrální bílá, z dřevodekorů v posledních letech kralují světlé typy dřevin. Čím se řídit při jeho výběru, abyste neudělali chybu?

Stáhnout fotografie, texty
14. 6. 2018

Chcete změnu v koupelně? Vsaďte na doplňky

Chcete změnu v koupelně? Vsaďte na doplňky Proměna koupelny nemusí být vždy jen nákladnou investicí. Pokud toužíte po změně, není nutné kupovat ihned kompletní vybavení od vany až po nové obklady, ale skvěle poslouží i vhodně zvolené doplňky. Díky nim může být koupelna pokaždé jiná. Přestože lze s doplňky experimentovat, při jejich výběru je vhodné držet se jednotného stylu. Pestrou nabídku doplňků vyrobených z kvalitních materiálů nabízí také česká značka Jika, která v letošním roce slaví 140 let.

Stáhnout fotografie, texty
28. 5. 2018

Značka Jika rozšiřuje koupelnovou sérii Cubito Pure

Značka Jika rozšiřuje koupelnovou sérii Cubito Pure Série Cubito Pure české značky Jika se v letošním roce rozrostla hned o několik novinek. Koupelnovou kolekci charakteristickou čistými geometrickými liniemi a noblesním vzhledem doplní vodovodní baterie, umyvadla na desku a také bezrámové sprchové kouty. Nový sortiment odpovídá aktuálním trendům. Baterie Cubito-N disponují nejnovějšími technologiemi, které šetří vodu. Umyvadlové mísy zase nabízí originální moderní design.

Stáhnout fotografie, texty
24. 4. 2018

Znojemská keramička LAUFEN CZ i letos zvyšuje mzdy

Znojemská keramička LAUFEN CZ i letos zvyšuje mzdy Znojemská keramička Laufen CZ, která je nejstarším keramickým závodem v Evropě, opět zvyšuje mzdy svým zaměstnancům. Po loňských 8 % dochází letos k navýšení o dalších 6 %. Průměrná mzda pracovníka ve výrobě tak činí 28 350 Kč. Zvyšují se zároveň i příplatky za odpolední, noční a víkendové směny. „Chceme pro naše zaměstnance vytvářet nadstandardní prostředí. Zvýšení mezd není jediným krokem, který v tomto ohledu podnikáme. Neustále investujeme do zlepšení podmínek na pracovišti a zaměstnancům nabízíme i řadu benefitů od stravování až po příspěvky na penzijní připojištění,“ komentuje změny Luis Sergio Castro, nový generální ředitel společnosti Laufen CZ.

Stáhnout texty
22. 3. 2018

Světový den vody - Společnost Laufen CZ radí, jak na úsporu vody v domácnosti

Světový den vody - Společnost Laufen CZ radí, jak na úsporu vody v domácnosti Na 22. března již tradičně připadá Světový den vody, který si klade za cíl především upozornit na problematiku nedostatku pitné vody a zároveň podpořit šetrné nakládání s vodou. Osvětě zaměřené na zbytečné plýtvání se dlouhodobě věnuje i společnosti Laufen CZ, výrobce a prodejce sanitární keramiky. Až 70 % denní spotřeby vody v domácnosti totiž připadne na osobní hygienu a splachování. Cestou k úspoře přitom mohou být jak moderní toalety, tak i vhodné vodovodní baterie. Při příležitosti Světového dne vody proto společnost přináší několik tipů.

Stáhnout fotografie, texty
19. 3. 2018

Nový koupelnový nábytek Tigo N značky Jika sází na uklidňující design

Nový koupelnový nábytek Tigo N značky Jika sází na uklidňující design Česká značka Jika přichází s novou řadou nábytku Tigo N z oblíbené koupelnové série Tigo. Nábytek, za nímž stojí designér Michal Janků, vyniká příjemným designem a pomáhá tak vytvářet z koupelny oázu klidu. Jeho rozměry a přizpůsobivost z něj navíc činí skvělé řešení i pro malé koupelny.

Stáhnout fotografie, texty