JIKA
EN CZ

Texty

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

24. 5. 2019

Na výlet se značkou Jika za zážitky i koupelnovým vybavením

Na výlet se značkou Jika za zážitky i koupelnovým vybavením Léto a s ním prázdniny a období dovolených už je za dveřmi a spolu s ním přichází také ideální čas vyrazit na výlet. Značka Jika přináší několik tipů, které byste při toulkách po našich končinách rozhodně neměli vynechat. Čekají vás totiž nejen krásné zážitky, ale setkáte se také s více i méně tradičními koupelnami vybavenými touto českou sanitární keramikou. Na seznam míst, která byste určitě měli navštívit, si proto připište stanici Nižbor, kde najdete nejmenší koupelnu ve střední Evropě, nebo vilu Tugendhat, do níž tradiční znojemská keramička dodala repliky dobové sanitární keramiky.

Stáhnout fotografie, texty
16. 5. 2019

Jika radí, jak zvládnout jarní úklid koupelny

Jika radí, jak zvládnout jarní úklid koupelny Spolu s příchodem jara čeká většinu z nás velký úklid celé domácnosti. Prostory koupelny a toalety nejsou žádnou výjimkou a jejich úklid má navíc svá pravidla. Na vanách, umyvadlech, toaletách nebo sprchových koutech mnohdy bývají povrchy, které vám údržbu mohou usnadnit, ale nešetrným zacházením a špatně zvolenými čisticími prostředky je můžete poškodit. Abyste úklid zvládli co nejpohodlněji, vyzkoušejte tipy a triky, které doporučuje česká značka koupelnového vybavení Jika.

Stáhnout fotografie, texty
29. 4. 2019

Značka Jika rozšiřuje sérii Lyra Plus

Značka Jika rozšiřuje sérii Lyra Plus Nestárnoucí série Lyra Plus značky Jika se v letošním roce dočkala rozšíření o zbrusu nová umyvadla v moderním hranatém provedení a nový koupelnový nábytek Lyra Plus VIVA. Novinkou je také závěsný klozet s technologií rimless.

Stáhnout fotografie, texty
24. 4. 2019

Novinky značky Jika nadchnou nadčasovým designem

Novinky značky Jika nadchnou nadčasovým designem Česká značka koupelnového vybavení Jika uvádí v letošním roce na trh hned několik novinek. Série Mio, která je oblíbená pro svůj příjemný harmonický design, přichází s novou řadou nábytku a umyvadel Mio-N. Ta byla navržena ve spolupráci s architektem Michalem Janků v souladu s designem celé série a s maximálním důrazem na kvalitu.

Stáhnout fotografie, texty
22. 3. 2019

Světový den vody: Šetřete vodou v domácnosti, vyzývá společnost Laufen CZ

Světový den vody: Šetřete vodou v domácnosti, vyzývá společnost Laufen CZ 22. 3. 2019 – Světový den vody, který každoročně upozorňuje na problematiku nedostatku pitné vody, připadá už tradičně na 22. března. Na nadměrné plýtvání se zaměřuje i společnost Laufen CZ, výrobce koupelnového vybavení. Protože se s nedostatkem vody budeme v budoucnu setkávat stále častěji, nabízí společnost moderní technologie, jak s vodou zacházet co nejšetrněji. „Na osobní hygienu a splachování připadne až 70 % denní spotřeby v domácnosti. Přitom nadbytečnou spotřebu můžeme omezit například moderními toaletami nebo vhodnými vodovodními bateriemi,“ uvádí Ingrid Hubáček, marketingová manažerka společnosti Laufen CZ.

Stáhnout fotografie, texty
10. 1. 2019

Jika: Chytré technologie do vaší domácnosti

Jika: Chytré technologie do vaší domácnosti 10. 1. 2019 – Moderní doba s sebou přináší stále promyšlenější a inovativnější technologie, které pronikají do všech oblastí života včetně našich domácností. Výjimkou není ani koupelnové vybavení. Chytré vychytávky přitom pomáhají z koupelny vytvořit nejen příjemné relaxační prostředí, ale přináší také úsporu vody a řadu usnadnění. V sortimentu české značky Jika najdete chytré produkty, které jsou dostupné pro každého.

Stáhnout fotografie, texty
13. 12. 2018

Jika: Není toaleta jako toaleta. Vyberte tu správnou

Jika: Není toaleta jako toaleta. Vyberte tu správnou 13. 12. 2018 – Výběr a nákup nové toalety se vyplatí nepodcenit. Stále více lidí už na klozet nahlíží nejen jako na hygienickou nutnost, ale také jako na designový prvek. Na trhu tak najdete stále větší množství klozetů v různých stylech. Ty se od sebe liší nejen designem, ale také funkcemi a technologiemi. Nestačí tedy jen rozmyslet, zda upřednostňujete samostatně stojící klozet, závěsný nebo kombi. Důležité je přizpůsobit jeho výběr celkovému stylu koupelny, sledovat jeho funkce a technologie, které mohou přinášet úsporu vody a další bonusy, a v neposlední řadě můžete zvolit toaletu přímo na míru těm, kteří ji budou používat.

Stáhnout fotografie, texty
13. 11. 2018

Laufen CZ podporuje nadějné studenty designu

Laufen CZ podporuje nadějné studenty designu Laufen CZ podporuje mladé designéry v jejich tvorbě. Díky lokální výrobě si mladí studenti mohou své designové kousky nechat vyrobit podle vlastního návrhu. Dostanou tak jedinečnou příležitost realizovat svou práci a vidět výsledek své snahy. „Laufen CZ podporuje nadějné návrhy, které následně přivede do hmatatelné podoby. Může se i dokonce stát, že odborná veřejnost bude z výrobku natolik nadšena, že vznikne dlouhodobá spolupráce jako v případě umyvadla Džber, které se stalo součástí stále kolekce,“ říká Iva Šedivá, marketingová specialistka značky JIKA a představuje studentskou práci umyvadlo Diamant, která letos vznikla ve znojemské keramičce.

Stáhnout fotografie, texty
18. 10. 2018

Jika: Vana nebo sprchový kout? Dilema při zařizování nové koupelny

Jika: Vana nebo sprchový kout? Dilema při zařizování nové koupelny Při zařizování nové koupelny stojí většina z nás před rozhodnutím, zda je lepší zvolit vanu nebo sprchový kout. Ne každý si totiž může kvůli nedostatku místa dovolit obojí. Určit, která varianta pro vás bude ta pravá, však nemusí být úplně jednoduché, obzvlášť pokud se v domácnosti sejdou milovníci dlouhých koupelí s příznivci osvěžujících sprch. Jaké výhody nabízí vana a jaké sprchový kout a co zohlednit při jejich výběru?

Stáhnout fotografie, texty
16. 10. 2018

Jika partnerem projektu Domestos pro školy. První rekonstrukce jsou již hotové

Jika partnerem projektu Domestos pro školy. První rekonstrukce jsou již hotové Tradiční česká značka Jika se stala součástí 4. ročníku projektu Domestos pro školy, jehož cílem je pomoci mateřským a základním školám zlepšit úroveň sociálního zařízení. Jika do soutěže věnovala poukazy na zboží v celkové hodnotě 400 000 Kč. Čtvrtý ročník projektu Domestos pro školy odstartoval již v červnu 2017 a první rekonstrukce školních zařízení byly hotové začátkem podzimu 2018.

Stáhnout fotografie, texty