JIKA
EN CZ

Texty

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

20. 1. 2016

Uklizeno v koupelně!

Uklizeno v koupelně! Při úklidu bytu myslíme na to, abychom byli co nejdříve hotovi a zároveň za sebou zanechali čistotou zářící místnosti. A není žádným tajemstvím, že právě koupelna dá nejvíce práce. Zároveň je to prostor, který chceme mít před hosty dokonale upravený. Staré vybavení není nutně faux pas, co je však horší je špína a nečistoty, kterých se jen obtížně zbavujeme. Přinášíme tedy několik tipů, jak se s úklidem koupelny co nejlépe vypořádat!

Stáhnout fotografie, texty
27. 10. 2015

Světový den toalet upozorňuje na nesmyslné plýtvání vodou

Světový den toalet upozorňuje na nesmyslné plýtvání vodou Praha, 27. 10. 2015 – Světový den toalet, který připadá na 19. listopadu, se snaží upozornit nejen na situaci 2,4 miliard lidí, kteří nemají přístup k běžné toaletě, ale také na pošetilé zacházení s vodou. K tomuto významnému dni se připojuje i společnost Laufen CZ, která dlouhodobě vyrábí toalety s technologií maximálně šetrné k přírodě.

Stáhnout texty
30. 9. 2015

Jika v Prague Gallery zachraňuje bájné mořské příšery a nabádá k šetření s vodou

Jika v Prague Gallery zachraňuje bájné mořské příšery a nabádá k šetření s vodou Praha, 30. září 2015 – Okouzlující sirény, hrozivý Kraken či zákeřná Hydra jsou hlavní hvězdy expozice „Šetřete s vodou, ať neskončí bájné příběhy“, která ohromila návštěvníky letošní výstavy EXPO v italském Miláně. Značka Jika, která spadá do portfolia společnosti Laufen CZ, v rámci svojí expozice na mezinárodní výstavě velice netradiční cestou upozornila na problematiku šetření s vodou.

Stáhnout texty
17. 9. 2015

Obrat společnosti Laufen CZ v prvním pololetí narostl o 10 %. Nejrychleji rostoucím exportním trhem je Itálie

Obrat společnosti Laufen CZ v prvním pololetí narostl o 10 %. Nejrychleji rostoucím exportním trhem je Itálie Znojmo, 17. 9. 2015 – Obrat společnosti Laufen CZ, která má v portfoliu značky JIKA, ROCA a LAUFEN, vzrostl v prvním pololetí letošního roku o 10 % oproti roku 2014. Na konci června dosáhly tržby hodnoty 1,408 mld. korun, zejména díky expanzi na nové vývozní trhy a také díky posílení pozic ve stávajících vývozních destinacích. Tržby na italském trhu vzrostly o 35 % oproti roku 2014. V příštím roce plánuje značka Jika vstoupit na americký trh. Na zvýšení poptávky reagovala společnost investicemi do hmotného i lidského kapitálu.

Stáhnout texty
22. 7. 2015

Laufen CZ ve Znojmě dále rozšiřuje svoje distribuční centrum. Klozety a umyvadla z něj půjdou například i do Austrálie a USA

Laufen CZ ve Znojmě dále rozšiřuje svoje distribuční centrum. Klozety a umyvadla z něj půjdou například i do Austrálie a USA Znojmo – Společnost Laufen CZ, jež v Česku zastupuje značky Jika, Roca a Laufen, navýšila kapacitu svého logistického centra ve Znojmě. Nové prostory o ploše 5000 metrů čtverečních, které byly otevřeny na jaře, umožnily umístit zhruba 7000 palet se sanitární keramikou a koupelnovým nábytkem. Výstavba centra však neustále pokračuje a dokončení dalších úseků je plánováno do konce letošního roku. Letos by se tak firmě mělo podařit obhospodařovat jen ve Znojmě skladovací kapacity o celkové ploše více než 20 000 metrů čtverečních. Nutnost rozšíření distribučních kapacit vyvstala ve spojitosti se získáním nových zahraničních trhů, například v USA, a zároveň raketovým růstem, kdy se společnosti v loňském roce podařilo oproti roku 2013 navýšit tržby o 20 % a dosáhnout obratu 2,5 miliardy korun. Zaznamenala tak vůbec nejlepší hospodářský výsledek v celé svojí historii.

Stáhnout texty
7. 7. 2015

Jika na EXPO v příbězích o bájných mořských příšerách upozorňuje na nutnost šetřit vodou

Jika na EXPO v příbězích o bájných mořských příšerách upozorňuje na nutnost šetřit vodou Kraken, Nessie, sirény i vodník. Značka Jika, jež patří do portfolia společnosti Laufen CZ, se rozhodla v rámci svojí výstavy na EXPO velmi originálním způsobem upozornit na nutnost šetřit s vodou. V expozici, která bude probíhat od 16. do 27. července, se návštěvníkům Českého pavilonu formou unikátního kresleného filmu a dalších stylových ilustrací představí svět vodních příšer, vodníků, rusalek a dalších bájných bytostí, jejichž „život“ by nemohl existovat bez vody.

Stáhnout texty
2. 7. 2015

V Českém pavilonu na EXPO se myslelo i na toaletu pro handicapované

V Českém pavilonu na EXPO se myslelo i na toaletu pro handicapované Potřebujete si „odskočit“, nebo se jen upravit? V Českém pavilonu na EXPO v Miláně se počítá nejen s běžnými návštěvníky, ale myslelo se i na handicapované. Právě jim je určena speciální toaleta s dostatečným prostorem i pro vozíčkáře a klozet Deep by JIKA s délkou 70 centimetrů. „Klozet je pro snadnější přesun z vozíku vybaven sklopitelnými madly,“ vysvětluje manažerka značky Jika Ingrid Hejkalová. Právě Jika se přitom postarala o kompletní zařízení všech toalet v Českém pavilonu. Návštěvníkům je k dispozici 10 klozetů, 11 umyvadel, 2 urinály, 6 zrcadel a množství dalšího doplňkového vybavení.

Stáhnout texty
23. 6. 2015

Asymetrický sprchový kout zaujme designem i vyřeší nedostatek místa v koupelně

Asymetrický sprchový kout zaujme designem i vyřeší nedostatek místa v koupelně Malá nebo dlouhá úzká koupelna vždy znamenala svízel při zařizování. Asymetrický sprchový kout Jika Tigo umožní jednoduše a elegantně problém s nedostatkem místa vyřešit a navíc s ním získáte i na malém prostoru hodně místa na koupání.

Stáhnout fotografie, texty
21. 5. 2015

Jika Padana – mělká sprchová vanička z litého mramoru pro zabudování do podlahy

Jika Padana – mělká sprchová vanička z litého mramoru pro zabudování do podlahy Jedním z aktuálních koupelnových trendů jsou mělké vaničky ve sprchových koutech. Dobře vypadají a snadno se udržují. Koupelně dodají noblesu a umožní kombinace s mnoha typy sprchových koutů. Snadný vstup i výstup za sprchového koutu pak ocení nejen děti, senioři nebo lidé se zhoršenými pohybovými schopnostmi. Sprchová vanička JIKA Padana z designérské dílny Michala Janků je vyrobená z litého mramoru a díky svojí výšce pouhé 3 centimetry je ideální pro zabudování do podlahy.

Stáhnout fotografie, texty
24. 4. 2015

Toalety JIKA Pure s plnou kapotáží pro potěchu oka, pohodlí i snadný úklid koupelny

Toalety JIKA Pure s plnou kapotáží pro potěchu oka, pohodlí i snadný úklid koupelny Zásadou řady JIKA Pure je nadčasová elegance. Drží se jí i v případě toalet a bidetů, jež zaujmou čistými liniemi a jednoduchým řešením prostoru. Toalety a bidety JIKA Pure jsou k dispozici v provedení závěsný a samostatně stojící a potěší minimální spotřebou vody. Na malý splach postačí 3 litry vody, na velký pak 4,5 litru. Toalety i bidety jsou plně kapotované, takže vizuální stránku nic neruší, navíc se tím zjednoduší úklid koupelny.

Stáhnout fotografie, texty