JIKA
EN CZ

Texty

stránky:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

17. 6. 2013

Unikátní spojení tradičních materiálů: Kartell by Laufen

Unikátní spojení tradičních materiálů: Kartell by Laufen Na veletrhu Salone del Mobile 2013 v Miláně byla veřejnosti poprvé představena nová koupelnová kolekce Kartell by Laufen, která odráží moderní trendy v oblasti koupelnového designu – spojení luxusní keramiky Laufen a koupelnových doplňků značky Kartell.

Stáhnout fotografie, texty
17. 6. 2013

Koupelnový nábytek Jika Cube a Jika Petit vnáší do koupelny geometrické tvary a minimalismus

Koupelnový nábytek Jika Cube a Jika Petit vnáší do koupelny geometrické tvary a minimalismus Novinky v koupelnovém nábytku Jika Cube a Jika Petit svým designem i rozměry potvrzují, že i malou koupelnu lze zařídit nápaditě, stylově a přitom účelně. Čisté geometrické tvary nábytku v kombinaci s výrazným trendovým umyvadlem znatelně oživí zařizovaný prostor a dodají mu na eleganci i osobitosti.

Stáhnout texty
17. 6. 2013

Jednoduchá a variabilní, to je nová kolekce Roca Victoria

Jednoduchá a variabilní, to je nová kolekce Roca Victoria Každý z nás chce mít v životě možnost volby. Je jen na vás, jaké budete mít zaměstnání, jakou barvu bude mít vaše auto nebo jakým zájmům budete věnovat svůj volný čas. Stejně tak je to i při zařizování vašeho bydlení. S novou koupelnovou kolekcí Roca Victoria můžete mít jistotu, že zvládnete sestavit koupelnu přesně podle vašeho vkusu.

Stáhnout fotografie, texty
16. 4. 2013

Článek o historii Znojemské továrny

Článek o historii Znojemské továrny S historií výroby keramických závodů ve Znojmě se přitom v dohledné době budou moci osobně seznámit nejen Znojemáci, ale i všichni návštěvníci města. V Jihomoravském muzeu – pobočce Dům umění bude od 18. 7. do 7. 10. 2013 probíhat výstava ke 135. výročí založení keramické výroby společnosti. Veřejnosti se tu představí historické keramické produkty včetně unikátních toalet, jež byly vyrobeny převážně právě ve znojemské továrně.

Stáhnout texty
22. 2. 2013

Jika plánuje růst. Začíná s vlastní výrobou nábytku

Jika plánuje růst. Začíná s vlastní výrobou nábytku Společnost Laufen CZ ve svém závodě ve Znojmě rozjíždí od poloviny února vlastní linku na výrobu koupelnového nábytku Jika. Nový provoz vznikl ve stávajících prostorách firmy. Celková výše investic do rekonstrukce prostor a vybavení výroby činila 10 milionů Kč. Roční kapacita linky při jedné směně a pěti pracovních dnech v týdnu je 35 000 kusů výrobků. Vyrábět se zde budou nové série výrobků, jejich větší část poputuje do ČR a SR. Do konce roku 2014 se počítá se startem dvousměnného provozu, nově by zde mělo najít práci na 30 nových zaměstnanců.

Stáhnout fotografie, texty
21. 1. 2013

Více než milion korun pro nemocné děti

Více než milion korun pro nemocné děti Společnost Laufen CZ a Nadační fond Kapka naděje pomohly s rekonstrukcí koupelen dětských oddělení deseti nemocnic napříč Českou republikou v celkové hodnotě 1 045 296 korun. Prezidentka NF Kapka naděje Vendula Svobodová a generální ředitel Laufen CZ Ladislav Dvořák s potěšením konstatovali, že oproti původní dohodě se podařilo spolupráci navýšit téměř o 200 000 korun. A dohodli se na pokračování úspěšné spolupráce i v dalších letech.

Stáhnout fotografie, texty
31. 10. 2012

Obchodní sdělení - článek v časopise Svět průmyslu

Obchodní sdělení - článek v časopise Svět průmyslu Vážení obchodní partneři, rádi bychom vás upozornili na článek o společnosti LAUFEN CZ s.r.o., který bude uveřejněn v časopise Svět průmyslu v sekci PROFILY. Společnost LAUFEN CZ s. r. o. patří k největším domácím výrobcům sanitární keramiky a dalšího koupelnového sortimentu a zastupuje značky Jika, Roca a Laufen nejen na českém a slovenském trhu, ale rovněž v dalších státech střední a východní Evropy. Do výrobního sortimentu všech značek patří kompletní koupelnové vybavení sanitární keramika (koupelnové sety a ostatní výrobky), koupelnový nábytek, vany a vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, baterie a koupelnové doplňky. Článek přinese řadu zajímavých informací o výrobních závodech ve Znojmě a v Bechyni či o významné investici do znojemského areálu, kterou představuje nová hala na výrobu a kompletaci vodovodních baterií a hala na výrobu koupelnového nábytku. Kromě zajímavostí o společnosti LAUFEN CZ s. r. o. nabízí článek rovněž příležitost společnostem, které budou mít zájem se prezentovat jako naši obchodní partneři prostřednictvím inzerce. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se prosím na slečnu Vladislavu Tatarovou: tel. číslo 581 110 778 mob. 774 738 232 e-mail: tatarova@svetprumyslu.cz S pozdravem Ladislav Dvořák, MBA Generální ředitel Praha 1. 11. 2012

Stáhnout fotografie,
31. 8. 2012

Značka JIKA podpořila nadějné studenty designu

Značka JIKA podpořila nadějné studenty designu Jedinečnou příležitost připravila pro studenty Ateliéru Keramického designu z Plzně česká značka koupelnového vybavení JIKA. Mladí designéři si mohli během přípravy závěrečných prací vyzkoušet vývoj vlastního solitérního kusu přímo ve výrobním závodě v Bechyni. Výsledky časově i technologicky náročného projektu mohou až do konce kalendářního roku zhlédnout všichni návštěvníci Galerie koupelen LAUFEN v Praze.

Stáhnout texty
2. 8. 2012

Bechyně. Malé město s velkým významem

Bechyně. Malé město s velkým významem V malém městečku na řece Lužnici se hrnčířství a kamnářství začalo rozvíjet už počátkem 16. století. Výrobky zdejších mistrů se prodávali nejen na pražské Kampě, ale věhlas postupně získali po celé Evropě. Na kvalitu a 134letou tradici znojemské výroby navazuje značka JIKA i dnes, kdy výrobní závod v Bechyni slaví 50 let od svého založení.

Stáhnout texty
24. 7. 2012

Isabel Coixetová odovzdáva ceny na filmovom festivale WeartWater

Isabel Coixetová odovzdáva ceny na filmovom festivale WeartWater Isabel Coixetová, predsedníčka poroty filmového festivalu WeartWater, označila nejlepšie krátke filmy vo všetkých štyroch kategóriách: reálný alebo fiktívny mikro-dokument, animovaný snímok, mobilný snímok a víťaz verejného hlasovania. Súťaž poriadaná nadáciou We Are Water Foundation sa organizuje ako prvý ročník medzinárodného filmového festivalu krátkych filmov s cieľom zvýšiť všeobecné povedomie svetovej populácie o globálnom probléme nedostatku vody a zabezpečenie potravín, čo je téma zvolená Spojenými národmi ako centrálna tematika Svetového dňa vody 2012.

Stáhnout texty